Zawodnicy AS Monaco oraz piłkarki Lyonu będą trenować w Polsce!

Ośrodki treningowe oraz wypoczynkowe w Polsce wzbudzają coraz większe zainteresowanie w Europie. Jak widać, chęć skorzystania z usług wyrażają także kluby piłkarskie. Hotel Remes w Opalenicy odwiedzą bowiem zawodnicy AS Monaco oraz piłkarki Lyonu.

W związku z tym, że we Francji zakończono rozgrywki ligowe już kilka miesięcy temu, to część zespołów może powoli myśleć o przygotowaniach do kolejnej kampanii. Taką ekipą jest m.in. AS Monaco, do którego niedawno dołączył Radosław Majecki.

Monaco i Lyon przyjadą do Opalenicy

Jak się okazuje, zespół z Księstwa przyjedzie do Opalenicy, by zrealizować zaplanowane zgrupowanie. Tę informację potwierdził w rozmowie z Onetem dyrektor hotelu Jakub Wrobiński –  Świat jest mały. Okazało się, że trener bramkarzy Fulham, drużyny, która gościła u nas w 2017 roku, jest obecnie w sztabie szkoleniowym AS Monaco. Dlatego Robert Moreno, który obecnie prowadzi francuski zespół, miał wszystkie informacje z pierwszej ręki .

Hotel odwiedzą także piłkarki Lyonu, które będą przygotowywać się do rywalizacji w Lidze Mistrzów Kobiet – To taki Real Madryt kobiecego futbolu. Będą u nas przygotowywać się do dokończenia sezonu Ligi Mistrzów zaplanowanego na sierpień. To zupełnie dla nas nowy rynek, ale jednocześnie bardzo atrakcyjny i na pewno podniesie prestiż naszego hotelu. 

Możliwa wizyta klubu z Premier League

Na tym nie koniec. Jak zdradził Jakub Wrobiński, hotel prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie pobytu jednego z zespołów Premier League – Mam zaawansowane negocjacje z jednym z klubów Premier League. Nie chcę zdradzić z którym, ale zapewnił już sobie utrzymanie i jest zainteresowany przyjazdem do nas.

Komentarze

komentarzy