🇦🇪 Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam 🇻🇳 Typy, kursy (15.06.2021)

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie w Dubaju. Zjednoczone Emiraty Arabskie zagrają na własnym obiekcie z Wietnamem. Gospodarze tracą do gości dwa punkty, a jest to ostatnia kolejka tej części eliminacji. Wygrana Zjednoczonych Emiratów Arabskich da im wygraną w tej grupie, więc można spodziewać się maksymalnego zaangażowania ze strony gospodarzy, którzy mają nadzieję na awans do kolejnej rundy eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata. Goście nie są w złej sytuacji, ale bukmacherzy spodziewają się wygranej gospodarzy, którzy mają przewagę własnego boiska i dysponują raczej mocniejszą kadrą na papierze.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam zapowiedź (wtorek, 18:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia mieli nadzieję na pierwsze miejsce w grupie i przed startem ostatniej kolejki nadal wszystko znajduje się w ich rękach. Wygrana w starciu z Wietnamem da Zjednoczonym Emiratom Arabskim awans na pierwsze miejsce i na pewno kibice tej kadry mają nadzieję na trzy punkty w dzisiejszym starciu, które zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie.

Mimo wszystko w futbolu wszystko jest możliwe i nie można wykluczać zdobyczy punktowej ze strony gości. Dla ekipy Wietnamu wygranie tej grupy byłoby naprawdę sporym sukcesem i można spodziewać się, że zawodnicy tej kadry dadzą z siebie dzisiaj sto procent, a może i nawet więcej. Ciężko będzie o ten remis, który będzie dla Wietnamu jak zwycięstwo, ale skoro wcześniej grali na wysokim poziomie to dzisiaj również mogą zaskoczyć ekspertów.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów są Zjednoczone Emiraty Arabskie. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.52. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.85. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 6.55.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam fakty meczowe

  • Gospodarze wygrali 5 meczów z rzędu.
  • Gospodarze są niepokonani od 6 spotkań.
  • Goście nie przegrali od 8 meczów.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam nasze typy

Jest to mecz o awans do kolejnej rundy eliminacji i można spodziewać się walki po tych dwóch reprezentacjach. Mimo wszystko to Zjednoczone Emiraty Arabskie na papierze wydają się być lepsi i dodatkowo zagrają w tym starciu przed własnymi kibicami. Dla gości ten mecz będzie oczywiście bardzo ważny, ale ciężko spodziewać się po Wietnamie, że będą w stanie zdobyć ten jeden punkt, który pozwoli im wejść do kolejnej rundy eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam | Typ: Zjednoczone Emiraty Arabskie @1.52 BETFAN
Zjednoczone Emiraty Arabskie – Wietnam | Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 goli @2.37 BETFAN

Komentarze

komentarzy