Zlatan Ibrahimović jeszcze nie żegna się z Milanem?

Zlatan Ibrahimović wróci do Włoch dopiero w razie wznowienia rozgrywek. Piłkarz obecnie przebywa w Szwecji, gdzie trenuje z Hammarby IF.

38-letni Szwed szybko ewakuował się z Włoch. Zaraz po tym, jak zawieszono rozgrywki Serie A, piłkarz postanowił wrócić do Szwecji. Decyzja nie została wcześniej uzgodniona z Milanem, co wywołało duże kontrowersje.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Pojawiły się wówczas pogłoski, że Zlatan Ibrahimović już nie wróci do “Rossonerich”. Z końcem sezonu bowiem wygasa jego umowa. Poza tym, według wielu doniesień piłkarz zdenerwował się z powodu zwolnienia Zvonimira Bobana z Milanu. To miało przekonać go do podjęcia ostatecznej decyzji o rozstaniu z klubem.

Od tamtej pory Zlatan Ibrahimović trenował z zespołem Hammarby, którego jest współwłaścicielem. W Szwecji nie wprowadzono takich restrykcji, jak we Włoszech, więc piłkarze mogą swobodnie trenować na klubowych obiektach.

Według informacji “La Gazzetta dello Sport”, Szwed podejmie decyzję o powrocie dopiero wtedy, gdy Serie A postanowi wznowić rozgrywki. Sztab szkoleniowy Milanu nie ma w tej chwili nic przeciwko temu.

Komentarze

komentarzy