Zlatan Ibrahimović trenuje z Hammarby. Co dalej z jego karierą?

Co dalej z przyszłością Zlatana Ibrahimovicia? Szwed w tej chwili przebywa w Szwecji, gdzie trenuje z Hammarby IF, którego jest współwłaścicielem.

Szwedzki gwiazdor wrócił do Milanu na początku roku. Od tamtej pory wystąpił w 10 meczach w barwach “Rossonerich”, w których zdobył cztery bramki. Przyszłość rozgrywek we Włoszech z powodu epidemii koronawirusa jest niepewna, co oznacza, że jego bilans może się zatrzymać.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W połowie marca Zlatan Ibrahimović opuścił Mediolan i wrócił do rodzinnej Szwecji. Od razu pojawiły się spekulacje o tym, że 38-latek już nie wróci do klubu, z którym niedawno podpisał kontrakt. Piłkarz odniósł się do takich opinii stwierdzając, że w tej chwili tak naprawdę nie wie, czego chce.

Obecnie Zlatan Ibrahimović trenuje w Hammarby IF, w którym niedawno wykupił 25% udziałów. Szwedzkie zespoły mają zgodę na treningi, gdyż w kraju dopuszczalne są zgromadzenia poniżej 50 osób.

Treningi Szweda w innym klubie niż Milan wywołały dyskusję, czy jeszcze wróci do Milanu. Zlatan Ibrahimović wyraża bowiem niezadowolenie z powodu zwolnienia dyrektora sportowego, Zvonimira Bobana. W dodatku umowa 38-latka wygasa z końcem czerwca.

Komentarze

komentarzy