Zlatan show! Szwed strzela dwie bramki w debiucie i gwarantuje drużynie trzy punkty [VIDEO]

Transfer Zlatana Ibrahimovicia do LA Galaxy odbił się szerokim echem w całym piłkarskim świecie. Szwed po przenosinach do Stanów Zjednoczonych od razu wziął się do roboty i zaprezentował się tamtejszej publiczności z jak najlepszej strony.

Kilkanaście godzin temu pisaliśmy o bardzo ciepłym przywitaniu Ibrahimovicia w Los Angeles, a Zlatan już szaleje na boiskach MLS. Zacznijmy jednak od początku. Szwed zadebiutował w nowym zespole bardzo szybko, pojawiając się w koszulce LA Galaxy w dzisiejszym, derbowym spotkaniu. Ibra swoją przygodę z drużyną rozpoczął od pojawienia się na boisku w trudnym momencie, bowiem jego klub przegrywał z Los Angeles FC 1-3. Podopieczni Siegfrieda Schmida szybko jednak wzięli się za odrabianie strat. Dwie minuty po tym jak Zlatan wybiegł na murawę, kontaktowego gola strzelił Pontius.

Od tego momentu kibice zgromadzeni na stadionie w Los Angeles widzieli tylko jednego bohatera i był nim oczywiście Zlatan Ibrahimović. Szwed w 77. minucie popisał się niesamowitym trafieniem, wprowadzając sympatyków gospodarzy w prawdziwą euforię.

Nie musimy również pisać do jakiego zawodnika na boisku należało ostatnie słowo w tym meczu. Były zawodnik Chelsea, Ashley Cole wykonał dośrodkowanie w pole karne Los Angeles FC, a pierwszy do futbolówki wyskoczył nie kto inny, a Zlatan Ibrahimović, pakując piłkę do siatki.

Tym samym LA Galaxy od stanu 1:3 doprowadziło w ciągu niecałych 20 minut do wyniku 4:3, a wielkim bohaterem gospodarzy został niezawodny Zlatan. Z pewnością całe MLS dzisiejszym meczem będzie żyło bardzo długo.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!