Złe wieści w sprawie Roberta Lewandowskiego. Dłuższa przerwa napastnika Bayernu!

W trakcie rywalizacji z Andorą, Robert Lewandowski nabawił się kontuzji. Wstępnie mówiło się o niegroźnym urazie i absencji, która miała potrwać około 10 dni. Niestety dodatkowe badania wykazały, iż Robert Lewandowski nie zagra przez miesiąc. Tym samym nasz snajper opuści kilka ważnych spotkań.

W 63. minucie rywalizacji z Andorą, Robert Lewandowski zszedł z murawy. Tuż po tym można było zauważyć grymas na twarzy naszej kapitana. Nie wróżyło to oczywiście nic dobrego. W poniedziałek PZPN poinformował o kontuzji Roberta, która wykluczała go ze starcia z Anglią. Wstępne doniesienia były jednak optymistyczne i mówiły o dziesięciu dniach przerwy.

Poważniejszy uraz

We wtorek Robert Lewandowski zjawił się w Monachium, gdzie przeszedł dodatkowe badania. Niestety w związku z naciągnięciem więzadła w prawym kolanie, Robert Lewandowski nie zagra przez około cztery tygodnie.

Tym samym, snajper Bayernu nie tylko opuści ligowe starcie z Lipskiem, ale przede wszystkim nie zagra w arcyważnym dwumeczu z PSG, który będzie rozgrywany w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów.