Zlekceważył sytuację. Joshua Zirkzee nie strzelił do pustej bramki! [WIDEO]

W sobotnie popołudnie piłkarze Bayernu Monachium rozegrali sparing z Ajaksem. Mecz zakończył się remisem 2:2. Wynik tego starcia mógł być zupełnie inny, ale Joshua Zirkzee wykazał się brakiem profesjonalizmu i nie strzelił w porę do pustej bramki, co wykorzystał rywal.

Dla piłkarzy pokroju Zirkzee sparingowe spotkania „Bawarczyków” są idealną okazją, by pokazać się trenerowi i być może dostać prawdziwą szansę w pierwszym zespole podczas kampanii 2021/2022. W szczególności, że Bayern zmienił trenera i zespół prowadzi Julian Nagelsmann.

Zirkzee nie zdobył bramki z oczywistej sytuacji

Niemieckiemu szkoleniowcowi z pewnością nie zaimponował Joshua Zirkzee. 20-latek zlekceważył sytuację i nie wykonał w porę uderzenie do pustej bramki, co wykorzystał jeden z piłkarzy Ajaksu, który ubiegł rywala.

Oczywiście w tej sytuacji można przede wszystkim pochwalić piłkarza holenderskiej ekipy, który nie odpuścił i powalczył do końca. Trzeba jednak przede wszystkim skrytykować samego Zirkzee. Co prawda to mecz towarzyski, ale nawet w takim momencie trzeba wykazać się pełnym profesjonalizmem.

 

Komentarze

komentarzy