Szybsze rozstanie z legendarnym duetem. Duże zmiany w „Lidze+ Extra”

 

Fragment programu „Liga+Extra”

Po rozstaniu z duetem Smokowski–Twarowski przyszedł czas na zmiany w programie „Liga+ Extra”. Od 22 października zacznie się nowy etap jednego z najlepszych programów o ekstraklasie.

Jak czytamy na stronie Canalplus.pl, Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski postanowili nie zostawać dłużej pracownikami nc+. Pierwotnie obaj panowie mieli zakończyć współpracę ze stacją po rundzie jesiennej LOTTO Ekstraklasy. Stało się jednak inaczej, dlatego już w tę niedzielę program poprowadzą Krzysztof Marciniak oraz Rafał Dębiński, którym wcześniej zdarzało się w zastępstwie występować w takiej roli. Jednak para prowadzących nie zawsze będzie wyglądała w ten sposób.

Gospodarzem programu będzie Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. W „Lidze+ Extra” znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych ekspertów.

Dla widzów będzie to nowość, bowiem od wielu lat przyzwyczajeni byli oni do znanej i lubianej pary Smokowski–Twarowski. W ten sposób program nie będzie tak „przewidywalny” jak dotychczas. Jak możemy przeczytać w komunikacie stacji, najbliższy program będzie nadawany ze stadionu Legii Warszawa z parą prowadzących Marciniak–Dębiński. W związku ze zmianami, autorski program Krzysztofa Marciniaka „Ekstraklasa po godzinach” będzie miał innego prowadzącego. 

Dotychczasowy duet prowadzących odchodzi z nc+, a w planach dziennikarze mają swój własny projekt realizowany w internecie. Szczegóły tej produkcji nie są jeszcze znane.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

 

Komentarze

komentarzy