Znicz Pruszków – KKS Kalisz 🇵🇱 Typy, kursy (05.06.2021)

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli w II lidze. Znicz Pruszków – KKS Kalisz, czyli spotkanie ekipy walczącej o utrzymanie kontra grającej o baraże. Dla jednych i drugich cenne punkty do zdobycia, więc powinno być ciekawie.

Znicz Pruszków – KKS Kalisz zapowiedź (sobota, 14:00)

Ważne spotkanie dla obu stron. KKS Kalisz jest bardzo bliski przypieczętowania awansu do barażów. Jeśli się w nich znajdzie, to raczej już nie zagra u siebie. To jednak nie jest największy kłopot dla drużyny Ryszarda Wieczorka. Tym bardziej, że w ostatnich tygodniach przegrali z… teoretycznie najsłabszym rywalem. Chodzi o Lecha II Poznań i wpadkę 0:2. W międzyczasie potrafili ogrywać mocny wiosną Hutnik, GKS Katowice czy zremisować z Górnikiem Polkowice. Mecz KKS-u ogląda się dość przyjemnie, a sporą furorę zrobił Hiszpan Nestor Gordillo.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Znicz Pruszków nadal nie jest pewny utrzymania. Dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, to żadna przewaga. Tym bardziej gdy w rozkładzie meczów jest czwarty i piąty zespół ligi. Po KKS-ie, Znicz zagra z Wigrami. Krótko mówiąc Piotr Świerczewski nie będzie miał łatwego zadania, by utrzymać II ligę dla Pruszkowa. jednak w miniony weekend Znicz odniósł ważne zwycięstwo we Wrocławiu. W ten sposób przerwał passę pięciu spotkań bez wygranej, w której ekipa spod Warszawy zdobyła ledwie jedno oczko, po remisie z Garbarnią.

Znicz Pruszków – KKS Kalisz kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Znicz wygra, kurs: 2,97
  • KKS wygra, kurs: 2,35
  • Remis, kurs: 3,15

Znicz Pruszków – KKS Kalisz fakty meczowe

  • Znicz wiosną wygrał tylko 3 z 9. meczów domowych
  • KKS Kalisz na wyjazdach wiosną wygrał 4 mecze
  • Jesienią było 1:0 dla kaliszan

Znicz Pruszków – KKS Kalisz typy

Jakość piłkarska po stronie gości, więc stawiamy na ich awans do baraży.

Typ: KKS Kalisz @ 2,35 Totolotek

Komentarze

komentarzy