Znowu będziemy zasiadać głęboko w fotelach! Andrzej Twarowski wraca do NC+

Końcem sierpnia 2017 roku wśród kibiców oglądających spotkania Premier League oraz śledzących magazyn Liga+Extra w NC+ nastał dość niespodziewany moment. Andrzej Twarowski oraz Tomasz Smokowski ogłosili, że ich wieloletnia przygoda z Canal+ dobiega końca. Ku uciesze kibiców, jeden z nich wraca do stacji!

Po tym jak obaj dziennikarze zakończyli pracę z NC+ w listopadzie, wszyscy po cichu liczyli na ten duet w działalności internetowej. Pierwsze pogłoski były raczej oczywiste – platforma YouTube.

Początek 2018 roku stanął pod hasłem radia internetowego. Ruszyło „Weszło”, ruszyło również „Zapinamy Pasy”. Z tą drugą stacją związał się Andrzej Twarowski. Ze względu na zobowiązania w kontrakcie, Andrzej Twarowski dołączył do radia dopiero na początku czerwca. Dość niespodziewanie kilka dni po pierwszej audycji popularnego dziennikarza, radio „Zapinamy Pasy” ogłosiło zakończenie działalności.

Wszyscy zastanawiali się w którą stronę podąży Andrzej Twarowski. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź. W specjalnym komunikacie, wiceprezes zarządu nc+ Edyta Sadowska poinformowała o powrocie dziennikarza do stacji – To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonamentów. Platforma nc+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni.

Andrzej Twarowski będzie oczywiście komentował spotkania Premier League, które powrócą 11 sierpnia oraz współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program Liga+Extra.

Załóż konto w ETOTO i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci kasę!

Komentarze

komentarzy