Zwrot podatku na całą ofertę w Betcris!

Legalny bukmacher Betcris wprowadza stałą promocję skierowaną do wszystkich klientów. Mowa o totalnym zwrocie podatku, dzięki czemu dziennie możemy otrzymać nawet 100 PLN. Na jakiej zasadzie działa zwrot? Już tłumaczymy.

Od piątku 29.10.2021 godziny 12:00 w ofercie Betcris zaczęła obowiązywać kolejna stała promocja, która tym razem dotyczy zwrotu podatku na całą ofertę. Jest to opcja skierowana do wszystkich graczy.

Zasady Totalnego zwrotu podatku w Betcris

  1. Aby skorzystać ze zwrotu podatku w Betcris należy postawić kupon AKO, który składać się będzie z minimum trzech zdarzeń o stawce minimalnej 10 PLN, a także minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.30. 
  2. W momencie, gdy nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, gracz otrzyma freebet o wartości 100% zwrotu zapłaconego podatku od wszystkich zakładów, które będą spełniać warunki oferty.
  3. W trakcie jednego dnia gracz może otrzymać zwrot do 100 PLN.
  4. Otrzymany freebet można wykorzystać na kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.30.

Jeśli nie masz konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO i skorzystać z ofert powitalnej zakładu bez ryzyka do 50 PLN ze zwrotem na konto główne, a także freebetu nawet do 200 PLN. 

Więcej informacji o promocji: tutaj