Siermiężna armia Tony’ego Pulisa z nowym żołnierzem

W trwającym obecnie oknie transferowym nie przydarzy się już tak oczywisty i tak idealnie dopasowany transfer, jak przejście Garetha Barry’ego pod skrzydła Tony’ego Pulisa. Walijski trener, chcąc zastąpić w swoim zespole Darrena Fletchera, nie mógł wybrać lepiej. Gareth Barry na grze w Premier League zjadł zęby, a jego styl gry wydaje się idealnie pasować do filozofii wyznawanej przez Tony’ego Pulisa.

Angielski pomocnik całą swoją piłkarską karierę spędził na Wyspach Brytyjskich. Na swoim koncie ma aż 628 występów w Premier League, co oznacza, że prawdopodobnie już w tym sezonie wyprzedzi Ryana Giggsa i stanie się liderem wśród piłkarzy z największą liczbą ligowych spotkań. Anglik jest już czwartym transferem West Bromwich Albion w obecnym oknie transferowym. Szeregi klubu zasilili także: Ahmed Hegazi, Jay Rodriguez i Zhang Yuning. Grający toporny, oldskulowy futbol „The Baggies” będą idealni dla niepatyczkującego się z rywalami (i z piłką) Barry’ego.

Po prostu chcę pomóc drużynie, w której gram. Tak było zawsze, gdziekolwiek akurat grałem. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc drużynie i dodać jej trochę jakości. W Evertonie spędziłem cztery piękne lata. Jestem dumny, że ten klub już na zawsze będzie częścią mojej kariery. Wierzę, że jeszcze się spotkamy – Gareth Barry.

Tony Pulis, menedżer West Bromwich Albion, gorączkowo szukał następcy Darrena Fletchera, który postanowił przenieść się do Stoke. Sprowadzenie Barry’ego z Evertonu wydaje się świetnym ruchem, wszak jest to piłkarz niezwykle doświadczony o nieprzeciętnych umiejętnościach. Odejście Fletchera wcale nie musi okazać się wielką stratą.

Po odejściu Fletchera do wypełnienia była ogromna pustka i Gareth ma być na to receptą. To świetny piłkarz, o czym świadczy fakt, że Everton zaproponował mu nowy, 2-letni kontrakt. Jest w nim ogromna chęć gry, a ja nie mogę doczekać się naszej współpracy – Tony Pulis.

Prezes klubu, John Williams, również jest podekscytowany sprowadzeniem do klubu piłkarza z takim CV: – To fantastyczny piłkarz ze świetnym CV. Wszyscy są podekscytowani tym transferem. Nie możemy doczekać się Garetha w akcji, w koszulce West Bromu.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy