🇮🇹 Włochy – Niemcy 🇩🇪 Typy, kursy (04.06.2022)

Donnarumma

Gospodarze mają za sobą słaby środowy mecz z Argentyną. Porażka 0:3 w nieoficjalnym superpucharze zwycięzców Euro i Copa America nie przynosi chluby. Teraz łatwiej nie będzie, bowiem rywal znowu z najwyższej półki. Do Bolonii przyjeżdżają Niemcy. 

Włochy – Niemcy zapowiedź (sobota, 20:45)

Fatalnie Włosi weszli w kolejne mecze reprezentacyjne. W marcu skompromitowali się w Palermo. Wtedy polegli 0:1 z Macedonią Północną, tracąc szansę na awans do mistrzostw świata. Tragedia, bowiem to kolejny turniej, na którym zabranie Włochów. Tym razem jednocześnie zabraknie aktualnego mistrza Europy, co budzi jeszcze większe emocje. Po tym trzeba było przełknąć gorycz porażki z Argentyną. 0:3 boli, skoro gole strzelali m.in. gracze Serie A – Lautaro Martinez czy Paulo Dybala.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Niemcy na spokojnie przygotowują się do mundialu. W marcu wygrali z Izraelem i zremisowali z Holandią. Teraz kolejne cztery mecze, które pozwolą Hansiemu Flickowi w budowie kadry na jesienne mistrzostwa. Wydaje się, że na dzisiaj może mieć spokój, bowiem kadry nie trapią wielkie kłopoty. Jedynym minusem są kontuzje, bowiem już wiadomo, że na turnieju nie skorzysta z Floriana Wirtza, który miał wszystko, by zostać objawieniem mundialu. Jednak jakość, jaką posiada w składzie pokazuje, że to nadal będzie jeden z głównych kandydatów do zdobycia medalu.

Włochy – Niemcy kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Włochy wygra, kurs: 2,65
  • Niemcy wygra, kurs: 2,65
  • Remis, kurs: 3,30

Włochy – Niemcy fakty meczowe

  • Pierwszy mecz grupy 3 w dywizji A dla obu ekip
  • Mecz odbędzie się w Bolonii
  • Ostatnie spotkanie tych ekip to towarzyski mecz w Mediolanie z 2016 roku i bezbramkowy remis
  • Jesienią Włosi zostają w domu, zaś Niemcy powalczą o kolejny tytuł mistrzów świata

Włochy – Niemcy nasze typy

Liczymy na ciekawy mecz i gole z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 1,67 LV BET

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,88 LV BET

Inne mecze

Finlandia – Bośnia

Komentarze

komentarzy