50 milionów funtów za 16-latka? Jest czterech chętnych

Jude Bellingham jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy z rocznika 2003. Możliwe, że już latem dołączy do któregoś z piłkarskich potentatów.

Mimo młodego wieku, Bellingham jest w tym sezonie jedną z kluczowych postaci Birmingham City. Wystąpił w 32 meczach, w których zdobył cztery bramki i zaliczył trzy asysty. Choć jego zespół radzi sobie w tym sezonie przeciętnie i w tej chwili zajmuje 16. miejsce w Championship, 16-latek jest uważany za jedno z odkryć.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nic dziwnego, że młody Anglik znalazł się na celowniku kilku potentatów. Jeszcze zimą mówiło się o tym, że jego usługami jest zainteresowana Borussia Dortmund. Niemiecki klub jednak nie zdecydował się na złożenie konkretnej oferty za piłkarza Birmingham.

Borussia to nie jedyny zespół, który wyraża zainteresowanie Anglikiem. Bellingham jest również obserwowany przez Manchester United, Chelsea i Bayern. Cena za piłkarza może okazać się jednak dla niektórych zaporowa. Według “Manchester Evening News”. Birmingham oczekuje za niego 50 milionów funtów.

Gdyby doszło do takiej transakcji, Bellingham byłby najdroższym 16-latkiem w historii, a także byłby rekordowym transferem Championship.

Komentarze

komentarzy