Trener Duńczyków musi podziękować Irlandii

Duńczycy zostali ostatnią europejską drużyną, która wywalczyła sobie miejsce na piłkarskich mistrzostwach świata w 2018 roku. Jeszcze przed wczorajszym meczem rewanżowym niewiele wskazywało na to, że Duńczykom pójdzie tak łatwo. W pierwszym meczu w Kopenhadze padł remis 0:0. Irlandczycy pokazali wówczas, że potrafią doskonale bronić.

Wczorajszy rewanż w Irlandii doskonale rozpoczęli gospodarze, szybko wychodząc na prowadzenie. Później jednak show skradli Duńczycy, a dokładniej piłkarz Tottenhamu, Christian Eriksen. Duński pomocnik strzelił hattricka, a mecz zakończył się wynikiem 1:5.

Po meczu trener Duńczyków Age Hareide nie krył zdziwienia ustawieniem Irlandczyków, za które im zresztą podziękował. W pierwszym meczu bowiem Christian Eriksen został skutecznie wyłączony z gry, a samo spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Wczoraj duński gwiazdor miał już zdecydowanie więcej miejsca na boisku, co zakończyło się jego hattrickiem.

Byłem zaskoczony ustawieniem Irlandczyków, dzięki któremu Eriksen miał mnóstwo wolnej przestrzeni. Muszę im za to podziękować. W pierwszym meczu skutecznie wyłączyli z gry Eriksena, a teraz miał więcej miejsca i był fantastyczny.

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400 zł

Komentarze

komentarzy