Marcus Rashford ośmieszył Bena White’a. Świetna akcja Anglika! [WIDEO]

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego nikt nie spodziewał się, że Manchester United bardzo łatwo poradzi sobie z Brighton. Ekipa „Mew” w dobrym stylu rozpoczęła sezon. Nic dziwnego, że podopieczni Grahama Pottera wyszli na prowadzenie w starciu z „Czerwonymi Diabłami”. Zespół z Old Trafford zdołał jednak odwrócić losy spotkania. Gola na 2:1 dla drużyny Solskjaera zdobył Marcus Rashford, który ośmieszył jednego z rywali.

Falstartem Manchester United rozpoczął nową kampanię Premier League. Wielokrotny mistrz Anglii przegrał 1:3 na własnym obiekcie z Crystal Palace. Tym samym, piłkarze „Czerwonych Diabłów” chcieli zrekompensować się kibicom, wygrywając spotkanie z Brighton.

Rashford ośmieszył White’a

Gracze Solskjaera są na dobrej drodze, by tego dokonać. Choć Brighton w 40. minucie wyszło na prowadzenie za sprawą Maupaya, to od 55. minuty zaczął wygrywać Manchester United. Bramkę na 2:1 zdobył Marcus Rashford, który po świetnej indywidualnej akcji wpakował piłkę do siatki. Anglik ośmieszył przy tym jednego z defensorów „Mew”, Bena White’a.