Kolejna kontuzja Edena Hazarda. Belg opuści ważne spotkania!

Eden Hazard przeżywa prawdziwy koszmar w Realu Madryt. Belgijski zawodnik cały czas zmaga się z problemami zdrowotnymi. W przegranej 1:2 rywalizacji z Alaves, 29-latek nabawił się urazu już w trakcie pierwszej połowy spotkania. W poniedziałek madrycki klub wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia piłkarza. Według mediów, Hazard może opuścić nawet sześć spotkań.

Ogromne nadzieje sympatycy „Królewskich” wiązali z transferem Edena Hazarda. Belg błyszczał w Chelsea, będąc jednym z najlepszych piłkarzy w Premier League. Wydawało się, że 29-latek podbije także hiszpańską ligę. Jak na razie, Hazard nie ma ku temu okazji. Od momentu transferu, czyli czerwca 2019 roku, Belg cały czas zmaga się z problemami.

Kolejna kontuzja Hazarda

W rywalizacji z Alaves, Eden Hazard ponownie nabawił się urazu. Jak poinformował w poniedziałek klub, 29-latek doznał kontuzji mięśnia prostego w prawym udzie. Tym samym, Hazard nie pomoże Realowi w kilku ważnych spotkaniach. Jak twierdzi Dermot Corrigan z „The Athletic”, Eden nie zagra minimum do połowy grudnia. Oznacza to, iż Belg opuści dwa mecze w Lidze Mistrzów, a także nie wystąpi w starciach z Sevillą oraz Atletico Madryt w La Liga.

Sugeruje się, że Hazard będzie dostępny dopiero na mecz z Granadą, który zaplanowano na 23 grudnia.