Szum wokół Mohameda Salaha. Agent Egipcjanina dolał oliwy do ognia

Liverpool zanotował kolejny rozczarowujący mecz, przegrywając tym razem na własnym obiekcie z Chelsea 0:1. Dla „The Reds” oddala się tym samym wizja zagwarantowania sobie gry w Lidze Mistrzów poprzez zajęcie miejsca w czołowej czwórce. Atmosfera w szeregach ekipy z Anfield na pewno pozostawia wiele do życzenia. Drużynie nie pomaga Mohamed Salah, który wyraził swoją frustrację, gdy został zmieniony w drugiej połowie starcia z Chelsea. Oliwy do ognia dolał także agent Egipcjanina.

O roli Mohameda Salaha w Liverpoolu nie trzeba się specjalnie rozpisywać. 28-latek jest fundamentem „The Reds”. Rzadko zdarza się, by Egipcjanin podczas spotkań Premier League opuszczał murawę na kilkadziesiąt minut przed końcem spotkania. W szczególności, gdy Liverpool musi gonić wynik.

Frustracja Salaha i wpis agenta

Taka sytuacja miała jednak miejsce podczas rywalizacji z Chelsea. Jak to bywa z Salahem, ofensywny gracz „The Reds” wyraził swoją frustrację, co uchwyciły kamery.

Oliwy do ognia dolał także agent Egipcjanina, który tuż po zejściu zawodnika dodał symboliczny wpis.

W przeszłości Mohamed Salah niejednokrotnie był łączony z przeprowadzką do Realu Madryt. Choć na ten moment z pewnością nie można mówić o jakimkolwiek transferze Salaha, to tego typu sytuacje na pewno będą nakręcać spekulacje w mediach.