AC Milan – Torino. Typy, kursy (12.01.2021)

Rzadko zdarza się, by obie drużyny na przestrzeni zaledwie kilku dni rywalizowały między sobą dwukrotnie, przy czym nie dotyczyłoby to formuły dwumeczu. Los chciał, że Milan w sobotę grał z Torino w Serie A, natomiast już we wtorek wspominane ekipy powalczą w Pucharze Włoch.

AC Milan – Torino zapowiedź (wtorek 20:45)

W kontekście nastrojów w drużynie i wyników obie ekipy są na dwóch różnych biegunach. Milan to aktualny lider Serie A. Zespół z Mediolanu dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce, a także podziale punktów w rywalizacji Inter-Roma powiększył swoją przewagę nad resztą stawki. Aktualnie podopieczni Stefano Pioliego mają o trzy oczka więcej niż drugi Inter.

Zdecydowanie gorszy nastrój po ostatnim ligowym meczu panuje w szeregach Torino. Za sprawą porażki, a także zwycięstwa Genoi z Bologną, turyńska ekipa spadła z siedemnastego na osiemnaste miejsce w tabeli. Piłkarze Torino są zatem na lokacie, która oznacza spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

W ostatnim meczu obu ekip, który miał miejsce 9 stycznia, Milan wygrał 2:0. Bramki dla mediolańskiej ekipy zdobyli w tym starciu Leao oraz Kessie.

AC Milan – Torino kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Milan. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.51. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.8.

AC Milan – Torino typy

Warto zaznaczyć, iż mecz w lidze, a starcie w pucharze mogą znacząco się różnić. Niewykluczone, że obaj trenerzy zdecydują się na kilka zmian. Mimo wszystko, Milan ma szerszą kadrę, dlatego spodziewamy się triumfu gospodarzy. Tym razem nie można jednak wykluczyć, że Torino uda się trafić do siatki.

AC Milan – Torino | Typ: Milan wygra do przerwy i cały mecz 2.35 @ Noblebet

AC Milan – Torino | Typ: Milan wygra i obie drużyny strzelą gola 2.65 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy