Adam Buksa z golem, ale i ze zmarnowanym rzutem karnym. Zespół Polaka pożegnał się z marzeniami! [WIDEO]

W ramach ćwierćfinałowego starcia fazy play-off MLS, piłkarze New England Revolution rywalizowali na Gillette Stadium z New York City. Po emocjonującym starciu z awansu do kolejnego etapu cieszyli się gracze New York City. Adam Buksa rozegrał całe spotkanie. Polak trafił do siatki w pierwszej połowie starcia, ale w trakcie serii rzutów karnych nie wykorzystał swojej jedenastki.

Już w 3. minucie do siatki trafili zawodnicy New York City. Na listę strzelców wpisał się Rodrigueza. Odpowiedź piłkarzy New England Revolution była błyskawiczna. Stan rywalizacji wyrównał Adam Buksa.

Do końca regulaminowego czasu gry nie zobaczyliśmy już bramek. W trakcie dogrywki po golu strzeliły obie ekipy. Najpierw do siatki trafili zawodnicy New York City, a na dwie minuty przed końcem dogrywki stan meczu wyrównał Buchanan z New England Revolution.

Adam Buksa marnuje rzut karny

W serii rzutów karnych tylko jeden zawodnik nie wykorzystał swojej jedenastki. Był nim Adam Buksa. Tym samym New England Revolution odpadli ze zmagań o mistrzostwo MLS.

Komentarze

komentarzy