Adam Buksa zmieni klub? Zainteresowanie wykazuje… zespół z Serie B!

Adam Buksa ma za sobą udany sezon w MLS. Nic dziwnego, że europejskie kluby bacznie obserwują sytuację reprezentanta Polski. Według ostatnich doniesień mediów, 25-latek znalazł się w kręgu zainteresowań… klubu z Serie B. Chęć sprowadzenia Buksy wykazuje Pisa. 

Siedemnaście goli w MLS oraz kilka dobrych występów w reprezentacji sprawiły, iż Adam Buksa coraz częściej był przymierzany do ponownej gry w Europie. Niejednokrotnie wymieniano ciekawe kluby. Ostatnie doniesienia sugerują, że Buksa mógłby zaliczyć dość zaskakujący transfer.

Adam Buksa w MLS?

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, Adam Buksa znalazł się na radarze Pisy – ekipy rywalizującej w Serie B. Według wspominanego źródła, włoski klub już złożył ofertę New England Revolution w postaci wypożyczenia napastnika z obowiązkiem wykupu za 3 miliony euro plus ewentualne bonusy. Dla zespołu z MLS to zdecydowanie za mało. Dodatkowo klub Buksy oczekuje transferu definitywnego.

Di Marzio uważa, iż włoska drużyna wróci z nową, lepszą ofertą. Pisa to aktualny lider Serie B, który ma przewagę sześciu punktów nad trzecim Cremonese. Szanse na bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej są zatem całkiem spore.

Komentarze

komentarzy