Afera o zdjęcie na Instagramie. Michał Skóraś w ogniu krytyki

Wyniki Lecha w tym sezonie pozostawiają wiele do życzenia. Wystarczy powiedzieć, że poznański zespół w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach nie zanotował zwycięstwa. Efekt jest taki, iż „Kolejorzowi” bliżej do walki o utrzymanie niż gry w europejskich pucharach. Rezultaty frustrują kibiców, a każdy ruch piłkarza w mediach społecznościowych jest bacznie obserwowany. Swoim kibicom podpadł Michał Skóraś, który znalazł się na Instagramie swojej dziewczyny.

Czasy się zmieniają. Piłkarze coraz śmielej korzystają z Instagrama czy Twittera, wchodząc w interakcje z kibicami. Tego typu otwartość ma swoje plusy, ale także minusy. Można bowiem podpaść sympatykom w nieodpowiednim momencie. W takiej sytuacji znalazł się Michał Skóraś.

fot. www.instagram.com/adamizgalska/

Precyzyjniej, podpadła dziewczyna piłkarza Lecha, która opublikowała na swoim Instagramie story, na którym Michał Skóraś jest w maseczce. Choć dbanie o własne ciało u piłkarzy jest całkowicie powszechne i zrozumiałe, to niektórym kibicom nie spodobał się moment publikacji takiego zdjęcia.

Według niektórych, piłkarz przekroczył pewną granicę.

Czy rzeczywiście poirytowani sympatycy mają rację?

Komentarze

komentarzy