Agent Davida Alaby zaczyna działać. Pini Zahavi planuje rozmowy z angielskim klubem!

Tylko do końca obecnego sezonu David Alaba związany jest z Bayernem. Już kilka tygodni temu przedstawiciele „Bawarczyków” jasno oznajmili, iż klub nie zamierza składać nowej oferty 28-latkowi. Oznacza to, iż Austriak będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. W związku z tym, agent piłkarza – Pini Zahavi planuje rozmawiać z kilkoma zespołami. Według ostatnich doniesień, jednym z tych klubów jest Chelsea.

Kością niezgody w sprawie negocjacji na linii Alaba-Bayern były naturalnie pieniądze. Jak twierdzi zespół z Monachium, defensor miał horrendalne żądania, dlatego triumfator Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu zakończył rozmowy dotyczące nowego kontraktu. David Alaba może powoli rozglądać się za nowym zespołem, gdyż jego aktualna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Zahavi rozpocznie rozmowy z Chelsea

Wygląda na to, że jednym z klubów, do którego może trafić Alaba jest Chelsea. Jak informuje bowiem Christian Falk z Bilda, Pini Zahavi już w styczniu planuje skontaktować się z Chelsea, by rozpocząć rozmowy w sprawie ewentualnej przeprowadzki Austriaka na Stamford Bridge.

Spore zainteresowanie piłkarzem wykazuje również PSG, które od momentu odejścia Silvy nie sprowadziło odpowiedniego następcy.

Komentarze

komentarzy