Agent Krychowiaka: Grzegorz zostaje w Krasnodarze

Nadal do rozwiązania pozostaje sprawa polskich piłkarzy występujących w Rosji. O ile temat Macieja Rybusa jest już zamknięty, gdyż lewy defensor wybrał grę dla Lokomotiwu Moskwa, to nadal w tej lidze pozostają Grzegorz Krychowiak czy Sebastian Szymański. Wydawało się, że ten pierwszy bardzo szybko opuści Krasnodar. Inne zdanie ma jednak agent piłkarza.

Jak wiadomo, Grzegorz Krychowiak skorzystał z prowadzonych przepisów i zaraz po agresji Rosji na Ukrainę zmienił klub, przechodząc na kilka miesięcy do Aten. W związku z tym, iż FIFA utrzymała zasady dotyczące zagranicznych zawodników występujących w rosyjskich oraz ukraińskich zespołach, wszystko wskazywało na to, że Krychowiak trafi do nowego zespołu.

Zostaje w Krasnodarze?

Dość niespodziewaną wypowiedź udzielił agent Grzegorza Krychowiaka – David Manasseh w rozmowie z rosyjskim portalem metaratings.ru. Przedstawiciel reprezentanta Polski zdementował pogłoski o zmianie klubu i zaznaczył, że Krychowiak zostaje w Rosji – Nie, to nie jest prawda. Grzegorz zostaje w Krasnodarze.

W przypadku, gdyby Grzegorz Krychowiak został w Krasnodarze, występ defensywnego pomocnika na mistrzostwach świata wydaje się mało prawdopodobny.

Komentarze

komentarzy