Agent Lewandowskiego rozmawia z Barceloną!

Coraz ciekawiej wygląda sytuacja Roberta Lewandowskiego. Na ten moment nie ma żadnych informacji w kontekście negocjacji dotyczących nowej umowy. Z kolei pojawia się coraz więcej wiadomości o potencjalnym transferze. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie ze strony Barcelony jest prawdziwe. Według ostatnich doniesień, agent polskiego napastnika rozmawia z przedstawicielami „Dumy Katalonii”.

Tylko do końca przyszłego sezonu obowiązuje umowa Roberta Lewandowskiego. Oznacza to, iż Bayern najprawdopodobniej zdecyduje się na sprzedaż napastnika, jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. Aktualnie nie ma żadnych informacji o negocjacjach.

Agent Lewandowskiego rozmawia z Barceloną

Pojawia się natomiast coraz więcej wiadomości dotyczących możliwego transferu. Fabrizio Romano ujawnił w swoim podcaście, iż agent Roberta Lewandowskiego – Pini Zahavi rozmawia z przedstawicielami Barcelony w sprawie warunków umowy.

Z pewnością Robertowi Lewandowskiemu zależy na trzyletnim, a może nawet i czteroletnim kontrakcie. Wygląda na to, że Barcelona prędzej spełni warunki Polaka aniżeli Bayern. Pozostaje pytanie, czy „Duma Katalonii” zdoła przekonać „Bawarczyków” do sprzedaży swojego kluczowego piłkarza.

Komentarze

komentarzy