Agent Rudiger ponownie w akcji? Tym razem może pomóc sprowadzić defensora!

W trakcie letniego okna transferowego Chelsea sprowadziła dwa głośne nazwiska z Bundesligi. Mowa oczywiście o Wernerze i Havertzie. Swój udział w tych transakcjach miał Antonio Rudiger, który przekonywał wspomnianych graczy do przeprowadzki. Niewykluczone, że ponownie obrońca „The Blues” spróbuje zachęcić gracza z ligi niemieckiej. Tym razem londyński klub chce ściągnąć defensora.

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Chelsea ma dwa priorytety na letnie okno transferowe 2021. Jednym z nich jest napastnik. Drugi to klasowy środkowy obrońca. W kontekście tego wzmocnienia wymienia się sporo nazwisk. Z „The Blues” łączy się m.in. Niklasa Sule, Jerome’a Boatenga czy Davida Alabę.

Agent Rudiger ponownie w akcji?

Całą trójka występuje aktualnie w Bundeslidze. Nic dziwnego, że Christian Falk w rozmowie z Antonio Rudigerem poruszył temat tego wzmocnienia i spytał, czy defensor Chelsea ponownie pomoże swojej ekipie w realizacji transakcji. Zawodnik „The Blues” jasno oznajmił, iż zrobi co w jego mocy – Jeśli Chelsea zdecyduje się na jednego z wymienionej trójki, to jestem dostępny, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Znam Jerome’a i Niklasa bardzo odobrze. Miałem także kontakt z Alabą. 

 

Komentarze

komentarzy