Agent Tagliafico potwierdza. Szykuje się transfer!

Nicolas Tagliafico
Nicolas Tagliafico

Duże zmiany szykują się w Ajaksie. Po tym, jak ustalono transfer Hakima Ziyecha, a Andre Onana jasno zadeklarował chęć odejścia, Nicolas Tagliafico przymierzany jest do zmiany klubu. Agent argentyńskiego defensora wypowiedział się w sprawie przenosin swojego klienta. 

Do zespołu z Amsterdamu, Nicolas Tagliafico dołączył w 2018 roku z Independiente. Ajax zapłacił za lewego obrońcę zaledwie 4 miliony euro. 27-latek szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Ajaksu. Od początku pobytu w klubie, Argentyńczyk pełni ważną rolę.

Deklaracja

Media w ostatnim czasie poświęciły defensorowi sporo uwagi. Jak informowało „Mundo Deportivo”, Ajax wycenił swojego gracza na 25 milionów euro. Spekulacje na temat przyszłości obrońcy potwierdził agent zawodnika.

Oznajmił on bowiem, iż trwają rozmowy w sprawie transferu piłkarza – Pracujemy nad przenosinami. Uzgodniliśmy z Ajaksem, że Nicolas odejdzie. To idealny moment. Opuści drużynę po 2,5 roku. Nie chcę zdradzać nazw drużyn, które są zainteresowane, gdyż mogłoby to zaszkodzić negocjacjom.

Dwie ekipy

Dziennikarze różnych mediów sugerują, że Tagliafico może dołączyć do PSG lub Chelsea. Ekipa z Paryża w ostatnim czasie rzekomo osiągnęła porozumienie w sprawie transferu Alexa Tellesa, więc faworytem do sprowadzenia Nicolasa może okazać się drużyna z Londynu.

 

Komentarze

komentarzy