Aleksander Buksa trafi do klubu z Serie A!

Aleksander Buksa znalazł nowy klub. Według ostatnich doniesień mediów, 18-latek trafi do drużyny z Serie A. Tym zespołem jest Genoa, która w ubiegłej kampanii zajęła jedenaste miejsce w lidze.

Spore zamieszanie wzbudziła sytuacja Buksy w Wiśle Kraków. Jak twierdziła ekipa „Białej Gwiazdy”, Aleksander Buksa nie dotrzymał słowa w kwestii przedłużenia umowy i tym samym opuścił zespół na zasadzie wolnego transferu. Taki obrót spraw pozwolił 18-latkowi wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Aleksander Buksa zostanie zawodnikiem Genoi

Według ostatnich doniesień mediów, Buksa znalazł nowy klub. Jak twierdzi „Gianluca Di Marzio”, polski napastnik podpisze kontrakt z Genoą, która tym samym wygrała wyścig o utalentowanego snajpera. Informację potwierdził także Krzysztof Stanowski.

Konkurencja

Ekipa z Genui ma w swojej kadrze trzech napastników. To Mattia Destro, Eldor Shomurodov oraz Goran Pandev. W kontekście tego ostatniego, sytuacja nie jest jeszcze jasna, gdyż Pandev ma ważną umowę tylko do końca czerwca tego roku. Doświadczony snajper podejmie decyzję po Euro 2020.

Komentarze

komentarzy