Alex Telles coraz bliżej nowego klubu?!

Od kilku lat Alex Telles łączony jest z przenosinami do czołowego zespołu z Europy. Jak na razie, do żadnego transferu nie doszło. Wydaje się jednak, że najbliższe okno będzie idealną okazją, by lewy obrońca w końcu doczekał się przeprowadzki. Według ostatnich doniesień mediów z Brazylii, przedstawiciele PSG są bliscy finalizacji transakcji.

O defensora rzekomo zabiegało wiele dużych ekip. W ostatnich czasie najczęściej wymieniano Chelsea oraz PSG. Jak informuje „Esportes Gaucha”, źródło z ojczyzny zawodnika, Telles jest bliski przenosin do PSG. Cały czas trwają negocjacje między klubami, jednakże intensywność rozmów znacząco wzrosła.

Za Alexa mistrz Ligue 1 najprawdopodobniej zapłaci od 20 do 25 milionów euro. Telles miałby oczywiście zastąpić we francuskiej ekipie Layvina Kurzawę, który wkrótce opuści klub. Umowa zawodnika obowiązuje tylko do końca tego sezonu, a zainteresowanie Francuzem wykazuje m.in. Arsenal.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Statystyki Tellesa z tego sezonu są niezwykle imponujące. 27-latek zgromadził we wszystkich rozgrywkach 10 bramek oraz 9 asyst. Warto pamiętać, że mówimy tutaj o piłkarzu, który występuje na pozycji lewego obrońcy. Od 2016 roku zawodnik reprezentuje barwy Porto. Do portugalskiej drużyny trafił z Galatasaray.

Komentarze

komentarzy