Alexis Sanchez dostanie w Manchesterze jeszcze jedną szansę?!

Manchester United w bardzo efektownym stylu rozpoczął nowy sezon Premier League. Kibice „Czerwonych Diabłów” przez chwile zapomnieli nawet o nie do końca mile widzianym piłkarzu w klubie. Alexis Sanchez nadal nie może osiągnąć w Manchesterze swojej optymalnej formy. Ole Gunnar Solskjaer mocno wierzy w Chilijczyka.

Sanchez ma za sobą kilka dobrych spotkań w Copa America. 30-latek razem ze swoją reprezentacją dotarł do półfinału tych rozgrywek. Niestety podczas meczu o trzecie miejsce Alexis doznał delikatnego urazu, efektem czego nie mógł pomóc swojej drużynie w walce z Argentyną.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Udział w turnieju opóźnił oczywiście przygotowania zawodnika do nowego sezonu w Manchesterze United. Sanchez nie rozegrał ani jednego spotkania w przedsezonowych rywalizacjach „Czerwonych Diabłów”. Nieobecność Chilijczyka rodziła oczywiście dodatkowe plotki. Według doniesień mediów, Roma wyraziła zainteresowanie byłym graczem Arsenalu. Przedstawiciele włoskiego klubu zamierzali wypożyczyć zawodnika na określonych warunkach. Manchester miał opłacać część pensji 30-latka.

Alexis Sanchez nie opuści najprawdopodobniej Old Trafford. Obecną sytuację zawodnika określił Ole Gunnar Solskjaer – Alexis jest niesamowitym profesjonalistą. Bardzo ciężko trenuje każdego dnia. On chce być częścią zespołu. Ponownie pojawiły się historie odnośnie umieszczenia go w rezerwach. Nie jest to prawda.

Sanchez jest częścią naszej drużyny. Dodatkowo to bardzo, bardzo dobry piłkarz. Na tę chwilę jest trochę za innymi zawodnikami w kontekście przygotowania do meczu, jednakże jego powrót jest bliski. Oczekujemy, że do nas dołączy. Przed nim jeszcze kilka zamkniętych spotkań.

Po transferze Lukaku w ofensywie Manchesteru United zrobiło się trochę miejsca. Jest to zapewne ostatnia okazja, by Alexis Sanchez wypracował sobie odpowiednią pozycję w zespole.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy