Alfredo Morelos trafi do Ligue 1?!

Victor Osimhen w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Napoli. Wszystkie szczegóły transferu 21-latka zostały ustalone, dlatego tylko oficjalna informacja dzieli nas od ogłoszenia tego transferu. W związku z tym, zespół Lille musiał poszukać odpowiedniego następcy. Wygląda na to, że tym zawodnikiem jest Alfredo Morelos.

Spory zastrzyk gotówki otrzyma francuska ekipa z tytułu sprzedaży Osimhena. Jak informują media, klub z Ligue 1 zarobi 60 milionów euro podstawy. Kwota transakcji może wzrosnąć w przyszłości, jeżeli spełnione zostaną ustalone bonusy.

Morelos następcą Osimhena?

Sympatycy Lille z pewnością zastanawiali się, kto będzie następcą Victora. Jak informuje Mohamed Bouhafsi z RMC, przedstawiciele klubu pracują nad transferem Alfredo Morelosa. Kolumbijczyk ustalił już warunki kontraktu.

Pozostały zatem negocjacje w sprawie kwoty transakcji. Rangersi z pewnością nie oddadzą napastnika za bezcen. Morelos odkrywał bowiem kluczową rolę w ekipie Gerrarda.

Trzy sezony w Szkocji

Do Rangersów Alfredo Morelos trafił w 2017 roku. We wszystkich trzech sezonach, 24-latek zdobywał przynajmniej 12 bramek w lidze. Najgorsza kampania w wykonaniu Kolumbijczyka przypada na rozgrywki 2019/2020. Warto jednak pamiętać, że sezon w Szkocji został przedwcześnie zakończony.