AliExpress sponsorem Lecha Poznań!

Coraz więcej globalnych marek wkracza do polskiego futbolu. W połowie sierpnia współpracę z firmą Plus500 nawiązała Legia Warszawa. Znacznie bardziej popularna marka została sponsorem Lecha Poznań. „Kolejorz” związał się bowiem z firmą AliExpress. Współpraca potrwa przynajmniej do końca obecnego sezonu.

Lech Poznań jest jedyną ekipą z PKO BP Ekstraklasy reprezentującą polskie zespoły w europejskich pucharach. „Kolejorz” trafił do jednej grupy z Benfiką, Rangersami oraz St.Liege. W pierwszym meczu przeciwko portugalskiej drużynie Lech Poznań zaprezentował się z całkiem dobrej strony, przegrywając jednak starcie 2:4.

AliExpress sponsorem Lecha Poznań

Można tylko przypuszczać, że gra w Lidze Europy miała pewien wpływ na dość ciekawy interes „Kolejorza”. Jak poinformował w sobotę Lech Poznań za pośrednictwem swoich mediów, sponsorem klubu został AliExpress.

Co ciekawe, jest to pierwsze na świecie partnerstwo tej firmy w zakresie marketingu sportowego. Umowa Lecha z AliExpress potrwa do końca czerwca 2021 roku. Obie strony nie wykluczają przedłużenia współpracy w przyszłości.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.