Dele Alli wpada w sidła najpotężniejszego agenta na świecie. Przyjdzie czas na zmianę klubu?

Dele Alli
Dele Alli

Kariera Dele Allego z każdym kolejnym miesiącem wydaję się wchodzić na coraz wyższy poziom. O ile w ostatnich tygodniach ma małe problemy na boisku, o tyle w sferze marketingowej wszystko idzie po jego myśli.

Wobec tego przyszedł czas na kolejny ruch. Tym razem Alli podpisał umowę z agencją Creative Artists Agency, która w ostatnich latach pozyskała czołowe osobistości ze świata futbolu. Wśród nich jest Cristinao Ronaldo, Jose Mourinho, a także Harry Kane. Za CAA głównie odpowiada Matthew O’Donohoe, którego portfolio obejmuje współpracę z takimi firmami jak Hublot, Heineken, Jaguar, BT Sport, Adidas, Lipton Tea czy EA Sports.

Owa agencja reklamowa ma spore powiązania z Gestifute, zarządzanym przez jednego z największych agentów na świecie – Jorge Mendesa. Jeśli dodamy do tego fakt, że Alli zbliża się do końca swojej umowy z aktualnym pośrednikiem, Robem Seagalem, resztę dopowiedzieć możemy sobie sami.

Chcesz więcej?
Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej o angielskiej piłce

W Tottenhamie istnieje jednak przekonanie, że Alli zechce jeszcze na jakiś czas związać się z Tottenhamem. Anglik rok temu podpisał sześcioletni kontrakt ze „Spurs”, jednak jego pensja oscyluje nadal w granicach 50 tysięcy funtów tygodniowo. Żadną tajemnica jest zatem fakt, że 21-latek już niebawem musi otrzymać podwyżkę, aby utrzymać go w stolicy Anglii.

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy