Ambitne plany Tottenhamu. Londyński klub nie tylko rozmawia z Antonio Conte!

Cały czas Tottenham nie ogłosił nazwiska nowego trenera. W mediach przewinęło się wielu kandydatów. W pewnym momencie sugerowano, iż powrót do Londynu zaliczy Mauricio Pochettino. Na ten moment największym faworytem do objęcia funkcji trenera jest Antonio Conte. Co ciekawe, do zespołu ze stolicy Anglii mógłby także trafić Fabio Paratici.

Włoski szkoleniowiec pod koniec maja pożegnał się z Interem. Conte najwidoczniej nie chce robić sobie dłuższej przerwy. Jak informuje Sky Sport, 51-latek prowadzi zaawansowane rozmowy z Tottenhamem w sprawie przejęcia londyńskiego zespołu. Obie strony liczą na porozumienie.

Nie tylko Conte?

Co ciekawe, według doniesień „The Athletic”, do Tottenhamu mógłby także trafić Fabio Paratici, były dyrektor sportowy Juventusu, który w przeszłości pracował razem z Conte w ekipie „Starej Damy”. Paratici miałby pełnić funkcję klubowego dyrektora.

Conte dyskutuje już z przedstawicielami „Kogutów” w kwestiach projektu, wynagrodzenia oraz nowych transferów. Włoch najprawdopodobniej podpisałby wieloletni kontrakt. Szykują się zatem bardzo interesujące dni w Londynie.

Komentarze

komentarzy