Andre Gomes wrócił do treningów z drużyną Evertonu. 86 dni po makabrycznym faulu

Gdy doszło do tej sytuacji, cały piłkarski świat wstrzymał oddech. Choć od makabrycznego faulu jeszcze nie minęły trzy miesiące, Andre Gomes już wrócił do treningów.

W 78. minucie starcia Evertonu z Tottenhamem, Andre Gomes przemieszczał się z piłką na połowę rywala. W pewnym momencie zawodnika od tyłu sfaulował Son. Poza tym, Portugalczyk wpadł wprost w Serge’a Auriera, który zbierał się do wślizgu. Efekt? Stopa zawodnika wygięła się o 90 stopni a zawodnik musiał opuścić boisko na noszach. Sytuacja była tak makabryczna, że realizatorzy oszczędzili powtórek tego zdarzenia.

W wyniku sytuacji, Andre Gomes złamał nogę i już dzień po zdarzeniu poddał się operacji. Wszyscy kibicowali, żeby Portugalczyk mógł wrócić do pełnej sprawności. Jak się okazało, wrócił i to bardzo szybko.

Gomes już dziś brał udział w zajęciach treningowych zespołu Evertonu. 86 dni po faulu, który mógł praktycznie zakończyć jego karierę. Powrót do drużyny oznacza, że już niedługo zobaczymy Portugalczyka na boiskach Premier League.

Komentarze

komentarzy