Andre Onana dogadany z nowym klubem?!

Od 31 stycznia 2021 roku Andre Onana nie rozegrał spotkania. Wszystko za sprawą zawieszenia, jakie otrzymał 25-letni golkiper Ajaksu za stosowanie niedozwolonych środków. Już wkrótce Onana dostanie zielone światło w kontekście powrotu na murawę. Niewykluczone, że Kameruńczyk ostatecznie nie zagra już w Ajaksie, gdyż bramkarz ekipy z Amsterdamu doszedł do porozumienia z nowym klubem.

Onana był dość rozchwytywanym bramkarzem podczas letniego okna transferowego 2020. 25-latka łączono m.in. z przeprowadzką do Chelsea. Ostatecznie kameruński piłkarz został w Ajaksie. Klub, który nie zdecydował się na transfer bramkarza zrobił dobry ruch, gdyż na początku lutego 2021 roku, Andre Onana otrzymał surową karę za stosowanie niedozwolonych środków.

Andre Onana zostanie graczem Interu?

Termin zakończenia zawieszenia zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce Andre Onana powinien podjąć istotną decyzję w kontekście swojej przyszłości. 25-latek ma ważny kontrakt z Ajaksem tylko do końca czerwca 2022 roku. Sam zespół z Amsterdamu buduje przyszłość bez uwzględniania Kameruńczyka.

To oznacza, iż Andre Onana najprawdopodobniej opuści klub. Jak twierdzi Fabrizio Romano, 25-latek uzgodnił warunki umowy z Interem i jest gotowy dołączyć do mediolańskiej drużyny w lipcu 2022 roku.

Komentarze

komentarzy