Andrea Pirlo znalazł nową pracę? Zaskakujący wybór!

W 2020 roku Andrea Pirlo rzucił się na głęboką wodę, zostając trenerem pierwszej drużyny Juventusu, bez wcześniejszego doświadczenia w roli szkoleniowca. Pobyt na ławce trenerskiej turyńskiego klubu zakończył się po roku. Od tego momentu 43-latek pozostaje bez klubu. Według ostatnich doniesień mediów, Pirlo uzgodnił warunki nowej pracy. 43-latek ma zostać trenerem Karagumruk.

Z biegiem czasu, dość krótki pobyt Pirlo w Juventusie nie można oceniać aż tak negatywnie. Pod wodzą 43-latka, zespół z Turynu sięgnął po Puchar Włoch oraz Superpuchar Włoch, a także zajął czwarte miejsce w tabeli, ze stratą tylko jednego punktu do drugiego Milanu. Od końcówki maja 2021 roku, Andrea Pirlo pozostaje bez pracy.

Pirlo trenerem tureckiego Karagumruk?

Jak twierdzi Alfredo Pedulla, włoski szkoleniowiec znalazł nowy klub. Andrea Pirlo ma zostać szkoleniowcem tureckiego Karagumruk. To ósma ekipa ubiegłego sezonu, która straciła osiem punktów do czwartej lokaty gwarantującej europejskie puchary. Według wspominanego źródła, wszystkie najważniejsze aspekty umowy zostały uzgodnione i pozostaje podpis pod kontraktem.

Komentarze

komentarzy