Ansu Fati z kolejnymi problemami zdrowotnymi!

Bardzo złe informacje dotarły do kibiców „Dumy Katalonii” w środowe przedpołudnie. Barcelona zakomunikowała bowiem, iż z problemami w prawym kolanie zmaga się Ansu Fati, dlatego hiszpański gracz nie będzie do dyspozycji trenera w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, iż Ansu Fati wrócił do gry całkiem niedawno. W trakcie spotkania z Levante, które miało miejsce 26 września, Fati rozegrał pierwszy mecz od 7 listopada 2020 roku. Wielu sympatyków „Dumy Katalonii” pokładało ogromne nadzieje w powrocie 18-latka. Ofensywa Barcelony od kilku dobrych tygodni pozostawia wiele do życzenia.

Problemy zdrowotne Fatiego

Przez najbliższy czas piłkarze Ronalda Koemana muszą radzić sobie bez utalentowanego zawodnika. Barcelona poinformowała za pośrednictwem swoich mediów, iż Ansu Fati zmaga się z problemami w prawym kolanie, dlatego nie jest do dyspozycji trenera. Na ten moment nie wiadomo, kiedy Ansu Fati wróci do gry.

Do listopadowej przerwy reprezentacyjnej „Duma Katalonii” rozegra jeszcze cztery spotkania. Zespół z Camp Nou zmierzy się z Vallecano, Alaves, Dynamo Kijów oraz Celtą Vigo.

Komentarze

komentarzy