Anthony Martial chce odejść z Manchesteru United!

Anthony Martial stracił swoją pozycję w Manchesterze United. 26-latek w trakcie tego sezonu rozegrał raptem kilka spotkań w wyjściowym składzie „Czerwonych Diabłów”. Ofensywny gracz jest niezadowolony z aktualnej sytuacji i zamierza opuścić Old Trafford. Stanowisko piłkarza potwierdził jego agent – Philippe Lamboley.

Transfery Cristiano Ronaldo oraz Jadona Sancho sprawiły, iż Anthony Martial stracił swoją pozycję w ekipie „Czerwonych Diabłów”. Francuski zawodnik co prawda wystąpił w siedmiu ligowych meczach, ale spędził na murawie raptem 200 minut. Nic nie wskazuje na to, by pozycja Martiala w zespole uległa poprawie.

Martial chce odejść z Manchesteru United

Nic dziwnego, że 26-latek chce opuścić klub. Stanowisko piłkarza przedstawił jego agent – Philippe Lamboley w rozmowie ze Sky Sports – Anthony chce opuścić klub w styczniu. Po prostu potrzebuje grać. Nie zamierza zostawać na Old Trafford po zimowym oknie transferowym. Wkrótce zamierzam porozmawiać z klubem.

Martial trafił do Manchesteru United w 2015 roku za 60 milionów euro. Francuz rozegrał łącznie 268 spotkań, zdobywając 69 bramek oraz zaliczając 50 asyst.

Komentarze

komentarzy