Antonio Conte w drodze do Londynu. Jaki otrzyma kontrakt od Tottenhamu?

W poniedziałkowe południe Tottenham ogłosił zakończenie współpracy z Nuno Espirito Santo. Faworytem do przejęcia posady szkoleniowca „Kogutów” jest Antonio Conte. Według ostatnich doniesień mediów, włoski szkoleniowiec już wybiera się do stolicy Anglii. 

Rozczarowująco wyglądają wyniki Tottenhamu w trakcie sezonu 2021/2022. O przyszłości Nuno Espirito Santo zadecydowała porażka 0:3 z Manchesterem United. Aktualnie londyński zespół jest na ósmym miejscu w tabeli ze stratą dziesięciu punktów do lidera – Chelsea.

Conte nowym trenerem Tottenhamu?!

Praktycznie wszystkie angielskie i włoskie media są zgodne. Nowym trenerem Tottenhamu zostanie Antonio Conte, którego w ostatnich dniach łączono z Manchesterem United. Co ciekawe, były szkoleniowiec Interu całkiem niedawno odrzucił propozycję Tottenhamu. Miało to miejsce przed startem kampanii 2021/2022. Wygląda na to, że „Koguty” wróciły z atrakcyjniejszą ofertą.

Jak twierdzi Matt Law z „The Telegraph”, Conte jest już w drodze do Londynu i jutro może zostać ogłoszony nowym trenerem Tottenhamu. Według wspominanego źródła, Conte dostał wstępną propozycję kontraktu na 18 miesięcy. Niewykluczone, że Włoch zwiąże się z londyńskim klubem do końca sezonu 2022/2023.

 

Komentarze

komentarzy