Antonio Rudiger coraz bliżej odejścia z Chelsea? Ma wstępne porozumienie z nowym klubem!

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja Chelsea w kontekście środka obrony. Tylko do końca sezonu 2021/2022 obowiązują umowy trzech defensorów. Są to: Rudiger, Christensen oraz Silva. Wszystko wskazuje na to, iż ten pierwszy opuści Stamford Bridge. Według ostatnich doniesień mediów, Niemiec ma wstępne porozumienie z Realem Madryt.

Antonio Rudiger pod okiem Thomasa Tuchela wskoczył na wyższy poziom. Obecnie mówimy o jednym z najlepszych środkowych defensorów w Premier League. Nic dziwnego, że 28-latek chce wykorzystać swoją dobrą dyspozycję i oczekuje znaczącej podwyżki. Zarząd „The Blues” oferuje zawodnikowi większe pieniądze niż otrzymywał dotychczas, ale nie jest to kwota, którą żąda sam piłkarz. Na ten moment obie strony nie potrafią dojść do porozumienia.

Rudiger w Realu Madryt?

Jak twierdzi Tom Kershaw z Independent, Antonio Rudiger zbliża się do opuszczenia Stamford Bridge. Według wspominanego źródła, agent i jednocześnie brat Rudgiera uzgodnił już wstępną umowę z Realem Madryt. Przedstawiciel defensora „The Blues” spotkał się także z Bayernem Monachium. Niewykluczone, że Rudiger trafi do jednego z dwóch gigantów.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEJ GRUPY TYPERSKIEJ NA FACEBOOKU! 

Komentarze

komentarzy