Antonio Rudiger w LaLiga? Agent piłkarza rozmawia z hiszpańskim klubem!

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje umowa Antonio Rudigera z Chelsea. Choć na początku roku pojawiły się optymistyczne sygnały dotyczące przedłużenia kontraktu, to proces sprzedaży klubu zatrzymał negocjacje. Taki obrót spraw chce wykorzystać Barcelona. Według ostatnich doniesień mediów, „Duma Katalonii” ma za sobą trzygodzinne spotkanie z agentem Niemca. 

Thomas Tuchel uratował karierę Antonio Rudigera. Przez dłuższy czas niemiecki defensor był skreślony przez Franka Lamparda. Co prawda były szkoleniowiec „The Blues” w pewnym momencie ponownie zaczął stawiać na 29-latka, ale Rudiger nie prezentował na boisku wybitnej formy i był jednym z wielu w londyńskim zespole.

Rudiger trafi do Barcelony?

Zmiana trenera pomogła reprezentantowi Niemiec. Thomas Tuchel od razu wprowadził 29-latka do pierwszego składu, a Antonio Rudiger odpłacił się dobrą grą. Od kilku miesięcy defensor „The Blues” prezentuje bardzo wysoką formę i jest liderem Chelsea. Świetna postawa wpłynęła oczywiście na pozycję Rudigera na rynku transferowym.

Aktualnie wiele europejskich klubów bacznie obserwuje sytuację Niemca. W szczególności, że kontrakt zawodnika obowiązuje tylko do końca tego sezonu. Jak informuje Florian Plettenberg z niemieckiego Sky Sport, chęć sprowadzenia Rudigera wykazuje Barcelona. Co więcej, przedstawiciele „Dumy Katalonii” mają za sobą spotkanie z agentem Rudigera.

Komentarze

komentarzy