„Chciałbym dla niego zagrać” – Zawodnik Lyonu puszcza oczko w stronę Guardioli

Pep Guardiola
Pep Guardiola

Houssem Aouar, pomimo zaledwie 20 lat, ściągnął na siebie uwagę najlepszych klubów w Europie. Czy zatem to idealna pora na kolejny krok w przód?

Dla Francuza to dopiero drugi sezon w pierwszej drużynie Lyonu, od czasu gdy trafił tam z ekipy młodzieżowej. W poprzedniej kampanii zaliczył 32 występy, podczas których zdobył 6 bramek. Dzięki temu Lyon uplasował się na trzeciej pozycji w Ligue 1, a Aouar zyskał wielu adoratorów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Pomocnik pokazał się szerszej widowni głównie dzięki spotkaniu z Manchesterem City w tegorocznej Lidze Mistrzów. To wówczas Pep Guardiola mógł dokładniej przyjrzeć się temu graczowi, w którym drzemie ogromny potencjał. Angielskie media natychmiast wypuściły w eter informacje, jakoby szkoleniowiec „Obywateli” wykazywał zainteresowanie Aouarem

Na taki splot wydarzeń nie narzekałby także sam piłkarz. W wywiadzie dla portalu RMC Sport, Aouar nie mógł się nachwalić Hiszpana:

– To fascynujący trener, który wie czego oczekuje od swoich piłkarzy. Podzielam jego spojrzenie na futbol. Chciałbym pewnego dnia trafić do jego drużyny.  

Póki co to jednak zwykłe plotki. Oprócz City, wielkie zainteresowanie Aouarem wykazuje także Bayern Monachium, którego latem czeka wielka rewolucja w składzie. Być może jej początkiem byłoby sprowadzenie właśnie piłkarza Lyonu?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy