Argentyna grała na wyrzucenie Meksyku? Tajemnicza rozmowa Messiego w trakcie meczu! [WIDEO]

Reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze. Ostatecznie zadecydował bilans bramkowy, jednakże przez pewien czas utrzymywała się zasada żółtych kartek. Przez ostatnie kilkanaście minut, Argentyna wyraźnie zwolniła tempo. Jak się okazuje, mogło to być nieprzypadkowe.

Pierwsza połowa meczu przebiegła pod całkowitym dyktandem Argentyny, która stanęła przed świetną szansą na strzelenie gola, ale rzut karny wykonywany przez Messiego obronił Wojciech Szczęsny. W drugiej połowie rywalizacji Argentyńczycy szybko wyszli na prowadzenie, a chwilę później strzelili drugiego gola.

Sytuacja „Biało-Czerwonych” stała się bardzo nieciekawa.

Messi z informacją od selekcjonera

Po trafieniu na 2-0, Leo Messi podszedł do selekcjonera, co zarejestrowała argentyńska telewizja TyC Sports.

Według wspomnianego źródła, gwiazda Argentyny otrzymała informację dotyczącą drugiego meczu i sytuacji związanej z awansem. Kolejny gol Argentyńczyków oznaczał drugie miejsce dla Meksyku kosztem Polski.

Można jedynie gdybać, czy Argentyna celowo zwolniła tempo, by Meksyk nie awansował dalej. Co prawda w ostatnich minutach nasi rywale mieli swoje szanse, ale wynikały one z indywidualnych błędów „Biało-Czerwonych”, m.in. fatalnego zagrania Kiwiora. Zauważyć można było rozluźnienie Argentyny i chwilową grę w tzw. „dziadka”.