Arkadiusz Malarz kończy karierę. Bramkarz opublikował specjalny wpis

Po zakończeniu przygody z ŁKS-em Łódź, Arkadiusz Malarz nie zwiąże się z nowym zespołem. 41-letni golkiper opublikował w mediach społecznościowych specjalny wpis, w którym poinformował o zakończeniu piłkarskiej kariery.

W kontekście sukcesów, najlepsze lata kariery Arkadiusza Malarza przypadają oczywiście na pobyt w Legii. 41-latek razem z warszawskim zespołem trzykrotnie cieszył się z mistrzostwa kraju. Dodatkowo Legia trzy razy sięgała po Puchar Polski. Nie można naturalnie zapominać o sezonie 2016/2017 i występie w fazie grupowej Ligii Mistrzów. Choć Arkadiusz Malarz stracił w pięciu spotkaniach aż szesnaście goli, to bramkarz Legii niejednokrotnie w tych meczach ratował swój zespół przed utratą bramki.

Koniec kariery

Ostatni zespołem w karierze Arkadiusza Malarza pozostaje ŁKS Łódź. 41-latek poinformował we wtorek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, iż kończy przygodę z piłką.

Najwięcej meczów Arkadiusz Malarz rozegrał dla Legii (138). Na drugim miejscu jest ŁKS Łódź (59 występów). Ponad 50 spotkań 41-latek rozegrał także dla GKS-u Bełchatów (52).

Komentarze

komentarzy