Arkadiusz Milik będzie mógł liczyć na jeszcze jedną opcję?

Milik Napoli
Arkadiusz Milik

Nadal pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Arkadiusza Milika. Wydaje się, że napastnik reprezentacji Polski nie może już liczyć na grę w Neapolu. Priorytetem 26-latka był transfer do Juventusu. Problem w tym, że „Stara Dama” zaczyna rozważać inne opcje. Arkadiusz musi zatem wziąć pod uwagę dodatkowe scenariusze. Jednym z nich może być Fiorentina.

Odrzucenie przez Milika nowego kontraktu w Napoli nie zostało dobrze przyjęte przez zarząd klubu. Neapolitańska ekipa nie ma jednak zamiaru sprzedawać napastnika za bezcen, dlatego przeprowadzka Polaka do nowego zespołu nie jest prostą sprawą. Zainteresowanie Arkadiuszem wykazywał Juventus. Zmiana na ławce trenerskiej „Starej Damy” sprawiła, iż mistrz Włoch zaczął skupiać się na innych opcjach.

Milik w Fiorentinie?

Taki rozwój wydarzeń z pewnością nie podoba się Milikowi. Do końca okna transferowego pozostał miesiąc, a sytuacja Polaka nie uległa zmianie. Jeśli wierzyć mediom, 26-latek może liczyć na przenosiny do Romy. Klub ze stolicy Włoch rozważa sprowadzenie snajpera, jednakże w tym przypadku sporo zależeć będzie od przyszłości Edina Dzeko.

Z kolei jak donosi Luca Calamai, Arkadiusz Milik w ostateczności będzie mógł liczyć na propozycję z Fiorentiny. Pozostaje pytanie, czy 26-latka zainteresuje taka oferta. Już przenosiny do Rzymu są szeroko komentowane w kontekście rozwoju kariery. W przypadku ekipy z Florencji takich dyskusji również nie zabraknie.

Komentarze

komentarzy