Arkadiusz Milik doczeka się wymarzonego transferu?

Arkadiusz Milik

Ogromne zamieszanie wzbudza sytuacja Arkadiusza Milika w Napoli. Polski napastnik musi cierpliwie czekać na rozwiązanie swojej przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że 26-letni snajper zmieni klub dopiero w letnim oknie transferowym. Cierpliwość Milika może jednak zostać wynagrodzona. Według ostatnich doniesień mediów, Juventus chciałby podpisać kontrakt z polskim piłkarzem i już wkrótce zamierza przeprowadzić rozmowy w tej sprawie.

Arkadiusz Milik był mocno łączony z Juventusem jeszcze podczas sezonu 2019/2020. Spory wpływ na spekulacje transferowe 26-latka miała obecność Maurizio Sarriego w ekipie „Starej Damy”. Włoch przed rozpoczęciem obecnego sezonu pożegnał się jednak z posadą trenera Juventusu. Wraz z odejściem doświadczonego szkoleniowca ucichły informacje w sprawie przenosin Arkadiusza Milika do Turynu.

Milik trafi do Juventusu w czerwcu?

W ostatnich tygodniach pojawiło się sporo informacji na temat przyszłości Arkadiusza Milika. Całą sytuację postanowił rozjaśnić agent piłkarza, który oznajmił, iż zainteresowanie zawodnikiem wykazuje wiele drużyn, ale zaporowe żądania Napoli sprawiają, iż transfer Polaka w zimowym oknie jest mało prawdopodobny.

W związku z tym, Arkadiusz Milik może powoli przygotowywać się do zmiany klubu na zasadzie wolnego transferu. Jak twierdzi „Corriere dello Sport”, na takich warunkach Milika chciałby sprowadzić Juventus. Według wspominanego źródła, Fabio Paratici planuje na przyszły tydzień rozmowy z przedstawicielami zawodnika.

Komentarze

komentarzy