Arkadiusz Milik o krok od transferu. Pozostały szczegóły!

Arkadiusz Milik

Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik w końcu zmieni klub. Według ostatnich doniesień mediów 26-latek jest już o krok od przenosin do Marsylii. Ostatnie negocjacje klubów były na tyle pomyślne, iż w sprawie polskiego napastnika pozostały tylko szczegóły. Tym razem transfer Milika powinien dojść do skutku.

Bardzo długo zarząd Napoli był nieugięty w sprawie żądań za snajpera. Ekipa z Serie A oczekiwała 15 milionów euro za zawodnika, który nie grał w klubie przez pół roku, a także miał ważny kontrakt tylko do końca obecnego sezonu. Dla wielu zainteresowanych drużyn takie wymagania były abstrakcyjne. Dużą determinacją wykazali się przedstawiciele Marsylii, którzy mimo twardej postawy Napoli podjęli się negocjacji.

Milik o krok od Marsylii

Nieustępliwość najprawdopodobniej przyniesie owoce. Jak twierdzi Fabrizio Romano, Marsylia ustaliła z Napoli główne warunki kontraktu. Milik ma przenieść się do Ligue 1 na zasadzie wypożyczenia z opcją obligatoryjnego wykupu. Francuski zespół zapłaci za napastnika 8 milionów euro plus bonusy, które mają oscylować w granicach 3 milionów euro.

Mohamed Bouhafsi informuje, że nie ma jeszcze pełnego porozumienia, ale dzisiejsze rozmowy powinny przynieść rozwiązanie.

Komentarze

komentarzy