Arkadiusz Milik odrzucił nową ofertę Napoli?!

Choć Arkadiusz Milik przez najbliższy czas nie pojawi się na murawie w barwach Napoli, to nazwisko Polaka często pojawia się w mediach. Wszystko za sprawą prawdopodobnego transferu. Milik zamierza opuścić Neapol w styczniu. Tę decyzję potwierdzają ostatnie doniesienia. Milik rzekomo odrzucił nową ofertę Napoli.

Arkadiusz bardzo liczył na transfer. Nie bez powodu, 26-latek nie przyjął propozycji kontraktowej kilka miesięcy temu. Taka postawa naturalnie nie spodobała się władzom klubu. Ostatecznie Milik w trakcie letniego okna nie zmienił drużyny, a klub nie zgłosił zawodnika ani do rozgrywek ligowych, ani do Ligi Europy.

Arkadiusz Milik odrzucił ofertę

Wydawało się, że taki rozwój zdarzeń sprawia, iż sytuacja na linii Milik-Napoli jest jasna. Skoro klub postąpił w taki sposób, nie wpisując na listę Arkadiusza, to Polak opuści drużynę przy najbliższej możliwej okazji. Ciekawą informację podał jednak włoski dziennikarz Ciro Venerato.

Według niego, Milik otrzymał niedawno nową ofertę kontraktową od Napoli. Arkadiusz nie przyjął jednak porpozycji, co oznacza, że 26-latek zapewne rozstanie się z zespołem już w styczniu. Zainteresowanie reprezentantem Polski wykazuje kilka ekip, jednakże na ten moment nie ma żadnych konkretów.

 

Komentarze

komentarzy