Arkadiusz Milik opuści Marsylię? Jest jeden warunek!

Ostatnie tygodnie są dla Arkadiusza Milika całkiem udane. Reprezentant Polski zanotował m.in. hat-tricka w ligowym starciu z Angers. 28-latek nie jest do końca zadowolony ze swojej pozycji we francuskim klubie. Milik czasem nie rozumie decyzji swojego trenera. Według ostatnich doniesień mediów, napastnik rozważy zmianę zespołu, jeśli w Marsylii zostanie Jorge Sampaoli.

Pierwsza część sezonu 2021/2022 była w wykonaniu Arkadiusza Milika po prostu słaba. Polak trafiał do siatki, ale w meczach pucharowych. Nic dziwnego, że Jorge Sampaoli zaczął wprowadzać zmiany w wyjściowej jedenastce swojego zespołu.

Milik opuści Marsylię?

W ostatnim czasie Arkadiusz Milik przedstawił solidne argumenty, by wywalczyć sobie pewne miejsce w składzie. Inne zdanie na ten temat ma Sampaoli. Trener Marsylii czasem decyduje się wybrać kogoś innego do gry od pierwszej minuty, choć Arkadiusz Milik jest w gazie.

Takie kroki argentyńskiego szkoleniowca są dla 28-latka kompletnie niezrozumiałe. Jak twierdzi RMC Sport, Arkadiusz Milik rozważy zmianę klubu w letnim oknie transferowym, jeśli Sampaoli zostanie w Marsylii.

Komentarze

komentarzy